بانک موبایل پزشکان و اطلاعات کلینیک ها

بانک اطلاعات و شماره موبایل و تلگرام پزشکان

این بانک اطلاعات در اصل یک بانک شماره موبایل میباشد که فقط نام و شماره موبایل پزشکان را شامل میشود . و حاوی نام و شماره موبایل 43000 پزشک و داروساز در تمامی گرایش ها میباشد که از 22 استان کشور گردآوری شده است . در این بانک شماره موبایل تعداد 8000 شماره موبایل فعال در شبکه اجتماعی تلگرام رصد شده است . آخرین بروز رسانی آن متعلق به آبانماه 94 میباشد و بروزرسانی بعدی آن 6 ماه بعد خواهد بود . ضریب خطای بانک اطلاعات پزشکان زیر 5% بوده و از کانال های متعددی گردآوری و تست شده است .

شماره موبایل پزشکان

بانک شماره موبایل و شماره تلگرام پزشکان و داروسازان کشور

این بانک شماره موبایل حاوی نام و شماره موبایل 43000 پزشک و داروساز در تمامی گرایش ها میباشد که از 22 استان کشور گردآوری شده است . در این بانک شماره موبایل تعداد 8000 شماره موبایل فعال در شبکه اجتماعی تلگرام رصد شده است . آخرین بروز رسانی آن متعلق به آبانماه 94 میباشد و بروزرسانی بعدی آن 6 ماه بعد خواهد بود . ضریب خطای بانک اطلاعات پزشکان زیر 5% بوده و از کانال های متعددی گردآوری و تست شده است .

اطلاعات جامع کلینیک ها و درمانگاههای مناطق 22 گانه تهران

به همراه این بانک شماره موبایل بصورت اشانتیون اطلاعات تماس , آدرس و شماره موبایل صاحب امتیاز کلینیک + شماره های تلفن ثابت کلینیک ارائه میشود

اطلاعات داروخانه های تهران

این بانک اطلاعاتی هم بصورت اشانتیون به همراه بانک اطلاعات و شماره موبایل پزشکان ارائه میشود و شامل  آدرس , نام  و موبایل صاحب امتیاز , تلفن های ثابت و … میباشد که دربرگیرنده اطلاعات داروخانه های مناطق 22 گانه شهر تهران میباشد

فرمت فایل , نحوه خرید و بروزرسانی  بانک اطلاعات و موبایل پزشکان

تمامی بانک های اطلاعاتی ارائه شده شرکت نتـــفو از جمله بانک شماره موبایل و تلگرام پزشکان در قالب فایل اکسل میباشد که بعد از انجام خرید و پرداخت هزینه به مدت 30 روز در اکانت کاربری مشتری در وبسایت نتـــفو قابل دانلود میباشد . اگر مشتری هریک از بانک های اطلاعاتی را در فرمت های دیگر فایل مانند ورد یا پی دی اف درخواست کند نتـــفو در کمتر از 24 ساعت این خدمت را ارائه میکند و فرمت جدید فایل را به ایمیل مشتری ارسال مینماید . بانک شماره موبایل و تلگرام پزشکان در پاییز 94 گردآوری شده است و در دیماه 94 تست و ویرایش نهایی آن انجام گرفته است . دقت و صحت بسیاربالایی دارد و بصورت مستمر در حال افزایش فایل و تعداد رکورد میباشد .

قیمت بانک شماره موبایل پزشکان : ۶۰.۰۰۰ هزار تومان 

27 Sep 2016

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)